Inwestorzy zbiją fortuny na wodorze!

3 spółki największego mega-trendu 2020 roku

Szczegóły raportu „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!”

  • Inwestorzy zbiją fortuny na wodorze: paliwo przyszłości sprawi, że drogie, mało wydajne i szkodliwe dla środowiska baterie wcale nie będą nam już potrzebne.

  • Prawdopodobnie czekają nas bardzo wysokie wzrosty cen. Zainwestuj w akcje 3 spółek wodorowych, których obecnie nikt nie docenia!

  • 2020 będzie rokiem hossy: Chiny pompują ceny ogniw paliwowych gigantycznymi kwotami pieniędzy!

  • Pierwsze akcje spółek wodorowych pomnożyły już swoją wartość trzykrotnie – a to dopiero początek!

  • Pora na Ciebie! Raport specjalny „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!” dostępny jest teraz zupełnie za darmo.

Tesla buduje jedną fabrykę za drugą – a co z kursem? Akcje ciągle pod presją. Cały koncern się chwieje. Nic dziwnego – baterie do samochodów elektrycznych to przestarzała technologia. Denerwująco długi czas ładowania. Krótki zasięg. A do tego produkcja, która jest  niezwykle szkodliwa dla środowiska. Otwórz oczy i zobacz, że przyszłość to wodór!

Wkrótce każdy samochód elektryczny będzie zasilany ogniwami paliwowymi. Cena akcji wodorowych wkrótce przebije sufit!

Teraz ZA DARMO. Raport „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!”

Tak, dobrze widzisz. Pobierz za darmo ten wyjątkowy raport specjalny, który pokaże Ci, jak można osiągnąć gigantyczne zyski dzięki odpowiednim akcjom wodorowym. Po prostu wprowadź swój adres e-mail i kliknij „Chcę otrzymać raport”. Kilka sekund później otrzymasz e-mail, w którym należy kliknąć link potwierdzający. Po potwierdzeniu adresu mailowego natychmiast można pobrać raport specjalny. CAŁKOWICIE ZA DARMO!

„Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportCo musisz wiedzieć o raporcie „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku”?

Ta smutna prawda o elektrycznych akumulatorach samochodowych będzie początkiem wodorowego mega-trendu

Prawda o samochodach elektrycznych i ich akumulatorach jest smutna i szokująca: podczas produkcji do atmosfery trafiają tony dwutlenku węgla. Produkcja litu do akumulatorów całkowicie zdewastowała już olbrzymie obszary Ameryki Południowej. W Afryce młodzi ludzie muszą gołymi rękami wydobywać z ziemi rudę zawierającą kobalt, niezbędny do produkcji baterii…

Akumulatory w nowych samochodach elektrycznych to prawdziwa katastrofa dla środowiska!

Dlatego coraz więcej dużych korporacji pracuje na pełnych obrotach, przygotowując się na kolejną rewolucję – ogniwa paliwowe zasilane wodorem! Energia jest magazynowana w wodorze, który jest przetwarzany w ogniwie paliwowym na energię zasilającą silnik elektryczny – jest to rozwiązanie całkowicie przyjazne dla środowiska, ponieważ silnik emituje wyłącznie parę wodną. I nie musisz tracić czasu, czekając aż bateria zostanie naładowana: wodór tankuje się równie szybko jak paliwo na klasycznej stacji benzynowej.

Nadchodzi wielki przełom wodorowy – dlaczego warto zainwestować w 2020?

Do tej pory ogniwa paliwowe były drogie i skomplikowane w produkcji. Ale to się zmienia na naszych oczach. Produkcja jest coraz tańsza i szybsza. Ponadto, istnieją dwa główne czynniki, które sprawią, że czeka nas prawdziwy mega-trend wodorowy:

  • Nasi zachodni sąsiedzi produkują coraz więcej energii z wiatru i słońca. Ta energia musi być magazynowana, ponieważ nie da się jej natychmiast wykorzystać, ani od razu przesłać do sieci. Dlatego wodór jest idealnym rozwiązaniem: energia elektryczna z ogromnych farm wiatrowych zamieniana jest na wodór, który następnie wykorzystywany jest do napędzania samochodów z ogniwami paliwowymi.
  • Chiny włączyły rozwój masowej produkcji wodoru do obecnego planu 5-letniego. Producenci samochodów napędzanych ogniwami paliwowymi otrzymują gigantyczne dotacje. Celem jest wyprodukowanie miliona samochodów na wodór, które wyjadą na chińskie drogi!

Nadchodzi wodorowa rewolucja! Ci, którzy ją prześpią, przegapią jedną z największych okazji w całej historii rynku giełdowego. Dlatego czołowy ekspert giełdowy wziął ten temat pod lupę. W darmowym raporcie przedstawia 3 spółki wodorowe, które musisz mieć w swoim portfelu.

NOWOŚĆ: Czołowy ekspert giełdowy ujawnia 3 najciekawsze spółki

Thomas Schwarzer jest jednym z wiodących ekspertów rynków kapitałowych w krajach niemieckojęzycznych. Ze światem giełdowym i finansowym związany jest od ponad 30 lat. Przez dziesięć lat pracował jako prezenter, reporter i ekspert giełdowy dla N24, wiodącego niemieckiego kanału informacujnego. Dla Börse Online codziennie relacjonował wydarzenia prosto z parkietu na giełdzie we Frankfurcie.

Gdy ten człowiek głośno mówi: „Kupujcie akcje spółek wodorowych!” –  to trzeba go słuchać. Thomas Schwarzer powtarza: „Teraz jest ten moment! Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących latach popyt drastycznie wzrośnie. Jesteśmy świadkami bezprecedensowych przeobrażeń na rynku, który całkowicie zmieni swoje dotychczasowe oblicze.”

W ramach swoich pogłębionych badań i analiz rynkowych Thomas Schwarzer zidentyfikował najbardziej perspektywiczne firmy: trzy spółki wodorowe, które będą rozwijać się szybciej niż cały rynek. Już teraz możesz dowiedzieć się które to spółki! Przeczytaj nasz raport „Wodór – mega-trend: 3 najgorętsze spółki roku!”

Spółka nr 1: Ta spółka jest nadal szerzej nieznana – ale w rzeczywistości to światowy lider w produkcji, magazynowaniu i dystrybucji wodoru. Z dala od giełdowego zgiełku współpracuje z gigantem naftowym Shell przy budowie sieci stacji tankowania wodoru. Informacje na ten temat powoli zaczynają pojawiać się w wąskim gronie uważnych obserwatorów i najlepiej poinformowanych inwestorów. Kurs znajduje się tuż przed wielkim skokiem w górę.

Spółka nr 2: To prawdziwy weteran  młodego przemysłu ogniw paliwowych. Akcje tej spółki właśnie przeżywają swój niesamowity rynkowy come-back.

Spółka nr 3: To z kolei prawdziwy lider rynku ogniw paliwowych. Zyski już teraz są gigantyczne. Kurs akcji wzrósł w ciągu 12 miesięcy o 500%, jesienią 2019 roku cena podwoiła się zaledwie w ciągu 6 tygodni.

Liczby nie kłamią: szanse na zyski z wodoru są ogromne. Ogniwa paliwowe całkowicie zrewolucjonizują rynek samochodów elektrycznych. Pobierz raport już teraz i poznaj bliżej te trzy wyjątkowe spółki. Niczym nie ryzykujesz. Raport „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!” otrzymasz bezpłatnie!

Już teraz pobierz „Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!” zupełnie za darmo!

„Wodór – megatrend: 3 najgorętsze spółki roku!”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKilka słów o ekspercie

Thomas Schwarzer

Thomas Schwarzer

Ekspert ds. biznesowych i giełdowych

Thomas Schwarzer jest uznanym ekspertem giełdowym, dysponującym ogromnym doświadczeniem ugruntowanym w roli korespondenta i dziennikarza pracującego na rzecz czołowych wydawnictw ekonomicznych.

Przez długi czas mieszkał w Kanadzie, tam studiował i pracował na giełdzie papierów wartościowych w Toronto. Podczas swojego wieloletniego pobytu za granicą nauczył się,  jak należy rozumieć globalne relacje między poszczególnymi elementami świata finansów i w jaki sposób wpływają one na realia lokalne.

Thomas Schwarzer związany jest ze światem giełdowym i finansowym od ponad 30 lat.

Przez dziesięć lat pracował dla kanału informacyjnego N24, gdzie jako prezenter, reporter i ekspert ds. ekonomicznych, relacjonował przed kamerami najważniejsze wydarzenia giełdowe i ekonomiczne. Twarz i sylwetka Thomaas Schwarzera znana jest milionom widzów, którym pomagał zrozumieć, jak funkcjonują rynki finansowe, jak się po nich poruszać i jak podejmować racjonalne decyzje inwestycyjne.

W Börse Online z powodzeniem pełnił rolę korespondenta giełdowego, codziennie relacjonując wydarzenia wprost z parkietu na giełdzie we Frankfurcie. Był również reporterem kilku stacji radiowych, gdzie przygotowywał relacje, meldunki i depesze informacyjne poświęcone sprawom gospodarczym i finansowym. W ciągu ostatnich kilku lat działał również jako trader giełdowy.