OGNIWA PALIWOWE

Szczegóły raportu „Ogniwa paliwowe”

  • Samochody napędzane ogniwami paliwowymi to pojazdy przyszłości! Poznaj powody, dla których działalność Tesli i innych producentów samochodów elektrycznych okazała się niewypałem.

  • Pełny bak w 3 minuty. Tak jak w przypadku pojazdu z tradycyjnym napędem, wodór można tankować na zwykłej stacji paliw. Dla porównania: pełne naładowanie baterii samochodu elektrycznego zajmuje około 10 godzin.

  • Bezkonkurencyjny zasięg od 500 do 800 kilometrów. Samochody z ogniwami paliwowymi zostawiają pod tym względem swoich elektrycznych konkurentów daleko w tyle.

  • Era napędu wodorowego oznacza dla inwestorów nowe możliwości i szanse na realizację ogromnych zysków. Poznaj 4 spółki, które potwierdzają ten trend!

  • Jak otrzymać darmowy raport „Ogniwa paliwowe”? Po prostu podaj swój adres e-mail i kliknij „Chcę otrzymać raport”. Kilka sekund później otrzymasz e-mail, w którym należy kliknąć link potwierdzający. Po potwierdzeniu adresu mailowego natychmiast można pobrać raport specjalny.

„Ogniwa paliwowe”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportCo musisz wiedzieć o raporcie „Ogniwa paliwowe”?

Drogi Czytelniku!

Wiele firm motoryzacyjnych przestawia się właśnie na produkcję samochodów elektrycznych. Ale tylko nieliczne z nich pracują nad zastosowaniem innych rodzaje napędów. To błąd, gdyż istnieje wystarczająco dużo powodów, aby przyjrzeć się dużo lepszym alternatywom. Przecież samochody elektryczne są nie tylko drogie, ale mają także ograniczony zasięg.

Stworzenie pełnej infrastruktury umożliwiającej tankowanie energii elektrycznej kosztowałaby miliardy. Ponadto, samochody elektryczne długo się ładują, produkcja i utylizacja ich akumulatorów jest katastrofą ekologiczną, a trwałość pozostawia wiele do życzenia. Wiele przemawia więc przeciwko samochodom elektrycznym.

Dlatego z ekonomicznego punktu widzenia sensowne jest bliższe przyjrzenie się alternatywie: ogniwom paliwowym. Wodór jako paliwo przyszłości, wydaje się mieć kilka istotnych zalet. Jest to w 100% czysta energia, której zasięg jest znacznie większy niż w przypadku samochodów elektrycznych, a przystosowanie istniejących stacji paliw nie wymagałoby dużych zmian i nie pochłonęłoby ogromnych kosztów.

Właśnie dlatego w raporcie specjalnym pokażę Ci 4 perspektywiczne spółki zajmujące się produkcją ogniw paliwowych, które oferują szanse na obiecujące zyski – inwestując w nie, nie kupujesz kota w worku.

Miłej lektury i powodzenia w kolejnych inwestycjach!

Pozdrawiam

Stefan Lehne

„Ogniwa paliwowe”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKilka słów o ekspercie

Stefan Lehne

Stefan Lehne

Główny analityk „Lehne’s MegaTrends”

Stefan Lehne czuje się w świecie globalnych mega-trendów jak ryba w wodzie. Skrupulatnie analizuje wszystko to, co dzieje się na rynkach nie tylko przez pryzmat wykresów kursów giełdowych, ale także jako odbicie realnych zmian w gospodarce, które zmienią nasz świat w najbliższych latach.

Obu tym podejściom poświęca bardzo dużo miejsca w cieszącym się ogromnym powodzeniem wydawnictwie dla inwestorów ” Lehne’s MegaTrends”, którego jest autorem i głównym analitykiem. Na przykładzie prezentowanych tam spółek Stefan Lehne demonstruje swoim czytelnikom, w jaki sposób mogą oni zarabiać na giełdzie, wykorzystując na swoją korzyść pewne powtarzające się prawidłowości, charakterystyczne dla długoterminowych trendów rynkowych.

Stefan Lehne demonstruje na przykładach, jak inwestując w opcje na akcje spółek korzystających na globalnych mega-trendach z kapitałem startowym o wartości 10 000 EURO dojść do pozycji giełdowego milionera.