Bezpłatny raport specjalny:

LIT – AKCJE: NAJWIĘKSZA SZANSA TEGO ROKU?

2020 będzie rokiem powrotu akcji litowych.

Szczegóły raportu „Lit – akcje: największa szansa tego roku?

  • Wskazówki dotyczące akcji litu: jak akcje trzech wybranych spółek wzbogacą Twój portfel?

  • Lit surowcem przyszłości: eksperci prognozują 8-krotny wzrost zapotrzebowania na lit.

  • Największa szansa roku? – Jak rozpoznać fazę wzrostu cen litu? Uwaga! Jeśli zainwestujesz zbyt późno, przegapisz gwałtowny wzrost cen i zostaniesz z niczym…

  • Jak otrzymać darmowy raport „Lit – akcje: największa szansa roku”? Po prostu podaj swój adres e-mail i kliknij „Chcę otrzymać raport”. Kilka sekund później na podany przez Ciebie adres otrzymasz wiadomość e-mail, z prośbą o potwierdzenie podanych danych. Po kliknięciu w link potwierdzający będziesz mógł pobrać zamówiony przez Ciebie raport specjalny.

Lit – akcje: największa szansa tego roku?

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportCo musisz wiedzieć o raporcie „Lit – akcje: największa szansa tego roku”?

Drogi czytelniku!

Podczas inwestowania własnych pieniędzy zawsze warto utrzymywać szeroką perspektywę, szczególnie w czasach kryzysu. Dlatego też chciałbym zwrócić Twoją uwagę na inwestycje, o których większość ludzi nawet nie pomyśli: akcje spółek zajmujących się produkcją litu.

Lit surowcem przyszłości

Prawie każde elektroniczne urządzenie przenośne posiada dziś baterię litowo-jonową. Takie baterie znajdują się w komórkach, inteligentnych zegarkach (tzw. smart watch’e) czy słuchawkach. Co więcej, mają one również inne zastosowania. Obecnie dostępne są na przykład pierwsze akumulatorowe magazyny energii dla systemów solarnych. Jednak dopiero ten nadciągający mega-trend naprawdę znacząco zwiększy zapotrzebowanie na lit. O czym mowa? Chodzi o elektromobilność. Każdy pojazd elektryczny lub hybrydowy potrzebuje akumulatora litowo-jonowego o wadze od 3 do 13,5 kg. Eksperci szacują, że popyt na ten surowiec wzrośnie 8-krotnie w ciągu najbliższych 10 lat!

Cykl cen litu – największa szansa roku?

Aby lepiej zilustrować tę szansę, chciałbym wyjaśnić Ci,  na czym polega tzw. cykl surowcowy. Ceny surowców zwykle zmieniają się według takiego samego schematu. Jeśli cena surowca rośnie, zwiększają się również dostępne moce produkcyjne. Prowadzi to do nadmiernej podaży surowca w perspektywie średnio- i długoterminowej, co w końcu doprowadza  do tego, że ceny zaczynają ponownie spadać. To z kolei skutkuje ponownym obniżeniem mocy produkcyjnych. W przypadku ponownego wzrostu popytu może okazać się, że nie da się szybko powrócić do dawnych możliwości produkcyjnych, co z kolei skutkuje gwałtownym wzrostem cen. Dla inwestorów idealnym momentem do zajęcia pozycji jest faza, w której ceny litu osiągną swój najniższy poziom.

3 wiodące spółki litowe

Obecnie cena litu jest na niskim poziomie i jestem pewien, że przed nami kolejna faza cyklu! W raporcie specjalnym „Lit – akcje: największa szansa tego roku?” przedstawiam 3 najbardziej perspektywiczne akcje spółek z tej branży.

Jeśli zainwestujesz zbyt późno, przegapisz gwałtowny wzrost cen

Trzeba pamiętać, że na rynkach surowcowych ceny mogą rosnąć niezwykle gwałtownie. Dlatego zachęcam do zapoznania się z moim najnowszym raportem specjalnym – jeśli przegapisz odpowiedni moment, możesz stracić największą szansę roku i zostać z niczym.

Aby otrzymać raport, wpisz swój adres e-mail w odpowiednim polu i kliknij „Chcę otrzymać raport”. Wkrótce potem ten przygotowany przeze mnie raport specjalny znajdzie się w Twojej skrzynce e-mailowej.

Miłej lektury i powodzenia w kolejnych inwestycjach!

Pozdrawiam

Stefan Lehne

Lit – akcje: największa szansa tego roku?

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKILKA SŁÓW O EKSPERCIE

Stefan Lehne

Stefan Lehne, główny analityk ”Lehne’s MegaTrends”,

Stefan Lehne jest zarówno przedsiębiorcą, jak i ekspertem giełdowym. Jeszcze podczas studiów w latach 90., założył swoją pierwszą firmę, którą już po kilku latach z zyskiem sprzedał inwestorom ze Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu z powodzeniem zajmuje się strategiami inwestycyjnymi, szczególnie tymi, które wykorzystują analizy zmiany trendów rynkowych.

Stabilny zysk

Jego podejście polega na inwestowaniu w spółki, znajdujące się w silnych trendach długoterminowych. Stefan Lehne poszukuje akcji, które od wielu lat, niektóre nawet od dziesięcioleci, nie przestają rosnąć. Są to najlepsze spółki na świecie, które udowodniły, że są w stanie  zwiększać swoją sprzedaż i zyski w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach rynkowych.

Trzymanie ręki na giełdowym pulsie

Ponadto na bieżąco analizuje pojawiające się mega-trendy rynkowe, starając się  wyszukać spółki, które dynamicznie się rozwijając mogą korzystać na dokonujących się przeobrażeniach. Dzięki temu portfele, którymi zarządza Stefan Lehne zawierają zdrową mieszankę spółek-wiecznych faworytów, rozwijających się powoli, ale stabilnie, oraz dynamicznych firm, które są w stanie w szybkim tempie podwoić swoje zyski i zwiększyć swoją wartość rynkową.

Samodzielna analiza, własny system

Do analizy trendów akcji Stefan Lehne wykorzystuje zarówno własne wskaźniki, które pokazują siłę trendu akcji, jak i system transakcyjny, który sygnalizuje możliwość ukształtowania się nowego trendu rynkowego. Dopełnieniem tego modelu jest 5-punktowa lista weryfikacyjna, służąca określeniu najkorzystniejszych momentów realizacji inwestycji wykorzystujących  trendy rynkowe.

Specjalistyczna wiedza w drodze do wyznaczonego celu

Ze swojej wiedzy i własnych narzędzi inwestycyjnych Stefan Lehne korzysta  jako autor cieszącego się ogromnym powodzeniem wydawnictwa dla inwestorów „Lehne’s Mega Trends”. Na przykładzie trzech prowadzonych przez siebie modelowych portfeli, przedstawia krok po kroku strategie inwestycyjne wykorzystujące jako główne narzędzie analizę zmian trendów rynkowych. W prezentowanych przez siebie portfelach wykorzystuje zarówno instrumenty oferujące ekspozycję na wysokie ryzyko inwestycyjne, takie chociażby, jak opcje akcyjne i inne instrumenty pochodne, ale równie chętnie wybiera akcje czy certyfikaty inwestycyjne, a także inne, bardziej złożone struktury pozwalające na osiąganie wysokich zysków z realizacji krótkoterminowych strategii inwestycyjnych.