Akcje tych 4 „wspaniałych” spółek rujnują Twój kapitał!

Czy masz je w swoim portfelu? Lepiej sprawdź to jak najszybciej!

Szczegóły raportu „Czarna Lista 2020”:

 • Dramatyczne straty – gwałtowne załamanie: sprawdź koniecznie, czy akcje z tej czarnej listy znajdują się w Twoim portfelu. Pozbądź się ich natychmiast, zanim będzie za późno;

 • Niebezpieczeństwo dla Twoich pieniędzy: niektórzy „domorośli eksperci od akcji” nadal rekomendują te siejące spustoszenie w portfelach inwestorów akcje;

 • Chroń swój kapitał! Nie kupuj żadnych akcji i nie ufaj żadnej rekomendacji inwestycyjnej, dopóki nie poznasz naszej Czarnej Listy 2020,

 • Przecena tych akcji jest nieuchronna: kursy mogą w krótkim czasie spaść do wartości groszowych.

 • Czołowy ekspert giełdowy bije na alarm i przedstawia swoją czarną listę spółek: wyłącznie tutaj i za darmo;

 • Ten raport specjalny nic Cię nie kosztuje! Pobierz go teraz w formacie PDF – bez zobowiązań, bez ukrytych kosztów!

Pobierz Czarną Listę 2020 zawierającą akcje 4 najgorszych spółek. Nie wahaj się, ten raport jest całkowicie bezpłatny. Lista jest dostępna wyłącznie tutaj. Nazw tych 4 akcji nie znajdziesz nigdzie indziej.

Raport specjalny otrzymasz w ciągu kilku sekund. Wpisz jedynie swój adres e-mail i kliknij w link Chcę otrzymać raport. Kilka sekund później na podany przez Ciebie adres otrzymasz wiadomość e-mail, z prośbą o potwierdzenie podanych danych. Po  kliknięciu w link potwierdzający będziesz mógł pobrać zamówiony przez Ciebie raport.

Czarna Lista 2020

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportTrzymaj się z dala!

Opisane w raporcie te 4 akcje są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne niż akcje Deutsche Telekom.

Wielu niemieckich inwestorów do dziś z przerażeniem wspomina swoją przygodę z akcjami Deutsche Telekom

Publiczna oferta akcji Deutsche Telekom miała miejsce w 1996 r. Setki tysięcy tamtejszych inwestorów uwierzyło w slogany reklamowe i rozkręconą na szeroką skalę akcję promocyjną. Niektórzy kupowali te akcje na giełdzie nawet po 103,50 EUR.  W końcu miały to być akcje dla każdego obywatela Republiki Federalnej. Niestety, wkrótce potem nastąpiło załamanie i drastyczny spadek, w wyniku którego akcje nie były warte nawet 10 EUR. Tysiące inwestorów straciło na tej inwestycji wszystkie albo prawie wszystkie swoje pieniądze. Ale uważaj:

To, co ma nadejść teraz, jest jeszcze bardziej niebezpieczne!

W serwisach internetowych, w czasopismach i w różnego rodzaju analizach oraz opracowaniach poświęconych sprawom giełdowym, wątpliwej rękojmi eksperci zachwalają, wciąż i bez końca, akcje tych samych 4 budzących poważne wątpliwości przedsiębiorstw.

Łatwowierni inwestorzy polegają na opiniach tych rzekomych ekspertów i znawców, kupując rekomendowane akcje do swoich portfeli. W rezultacie kursy tych akcji wciąż rosną, chociaż dostępne dane finansowe jasno dowodzą, że:

 • Akcje tych 4 spółek czeka nieuchronne załamanie ich kursów.
 • Te 4 akcje są największymi niszczycielami Twojego kapitału;
 • Te 4 akcje mogą w przeciągu kilku tygodni obniżyć swoją wartość do poziomów groszowych.

Na szczęście ostrzeżenie ze strony uznanego  eksperta giełdowego pojawia się we właściwym czasie.

Tobias Schöneich jest jednym z najbardziej szanowanych niemieckich znawców  rynku akcji. Jego praca polega na analizie i wycenie przedsiębiorstw. Jak mało kto w Niemczech zna się na swoim fachu, doradzając jako niezależny analityk dużym inwestorom przy podejmowaniu ważnych decyzji inwestycyjnych. Ponadto jest jednym z najbardziej uznanych i doświadczonych dziennikarzy finansowych oraz autorem bardzo cenionego wydawnictwa adresowanego do inwestorów giełdowych.

Tobias Schöneich nie może już znieść  szalonej nagonki, która dokonuje się wokół akcji tych 4 przedsiębiorstw. Obecnie przestrzega inwestorów przed popełnieniem fatalnych błędów i pokazuje im, jak nie wpaść w pułapkę inwestycji w te źle rokujące akcje.

Dlatego też zdecydował się opublikować swoją Czarną Listę 2020, na której znalazły się 4 najbardziej niebezpieczne akcje. Mówi bez ogródek, o które akcje chodzi, opierając swoje opinie na rzetelnych analizach i dostępnych danych finansowych. Możesz od razu przekonać się, dlaczego kursy tych akcji w ciągu najbliższych kilku miesięcy będą zmierzać tylko w jedną stronę: w dół!

Ze względu na poufny charakter tych informacji nie możemy jeszcze publicznie wymienić z nazwy tego niesławnego  kwartetu grozy. Natomiast  dowiesz się wszystkiego natychmiast po bezpłatnym pobraniu czarnej listy. Pokrótce możemy zdradzić tylko kilka najbardziej bulwersujących faktów:

 • Akcje nr 1: kurs unosi się na fali wyłącznie dzięki boomowi związanemu z ekologią. Aktualna wycena giełdowa jest 10 razy wyższa aniżeli fundamentalna wartość przedsiębiorstwa. W najbliższym czasie firma zostanie zmuszona do drastycznej przeceny swoich produktów, z uwagi na nadciągającą potężną konkurencją. Zarząd, w tajemnicy, wyprzedaje posiadane przez siebie akcje, chcąc uciec przed spodziewanym załamaniem kursów.
 • Akcje nr 2 są niszczycielem kapitału od 10 lat. Zadziwiające, że właśnie teraz stały się przedmiotem wielu rekomendacji kupna, które wszystkie opierają się na szumnie zapowiadanym przełomie, mającym rzekomo skutkować napływem do spółki wielkich pieniędzy. Tobias Schöneich przeanalizował tę spółkę oraz przyjrzał się jej dostępnym danym finansowym i radzi: Trzymaj się z dala od tych akcji!
 • PLUS 2 inne popularne akcje, które pracują jak gigantyczne maszyny zamieniające pełnowartościowy kapitał na bezużyteczną miazgę!

Sprawdź koniecznie już teraz – dzięki temu będziesz miał pewność, ze Twoje pieniądze będą bezpieczne zanim rozpocznie się drastyczny spadek kursów akcji tych 4 spółek.

Jako wiodący i uznany w Niemczech ekspert giełdowy Tobias Schöneich zdaje sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności. Dlatego postanowił opublikować właśnie teraz Czarną Listę 2020 oraz udostępnić ją bezpłatnie.

Pobierz Czarną Listę 2020 już teraz!

Czarna Lista 2020

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKilka słów oekspercie

Tobias Schöneich

Już w trakcie swoich studiów Tobias Schöneich wykazywał niezwykłe zainteresowanie problematyką inwestycji i finansowania przedsiębiorstw.

Tym, co szczególnie przykuwało jego uwagę, była specyfika średniej wielkości firm rodzinnych. Nie bez znaczenia jest fakt, że sam pochodzi z rodziny, w której przedsiębiorczość od zawsze odgrywała bardzo ważną rolę.

Specjalizacja w obszarze średnich firm

Z biegiem lat i w miarę zdobywania doświadczeń Schöneich stopniowo stał się uznanym ekspertem w obszarze małych i średnich firm. Po pomyślnym ukończeniu studiów pracował dla jednego z największych wydawców publikacji dla inwestorów giełdowych w Europie.

Jako menedżer produktu był odpowiedzialny za wydawnictwa giełdowe, w których problematyka średnich firm odgrywała centralną rolę. Aby móc jeszcze bardziej skoncentrować się na interesującej go tematyce, Schöneich zdecydował się porzucić dotychczasową posadę i został niezależnym analitykiem oraz dziennikarzem finansowym.

W tym czasie inny renomowany analityk i dziennikarz finansowy, Rolf Morrien poszukiwał eksperta, z którym wspólnie mógłby zająć się prowadzeniem i redagowaniem wydawnictw przeznaczonych dla inwestorów giełdowych. W osobie Tobiasa Schöneicha Morrien znalazł idealnego współpracownika i specjalistę do realizacji tego zadania.

Intensywna współpraca z Rolfem Morrienem

W trakcie owocnej współpracy zrodził się pomysł powołania do życia serwisu giełdowego, który koncentruje się na segmencie średnich firm (niem. Mittelstand).

Tak powstał  „Mittelstands-Depot“,  którego Tobias Schöneich został głównym analitykiem. Cechą wyróżniającą tej giełdowej publikacji jest nie tylko ogromny zakres wiedzy jego autorów, ale także zamiłowanie do pracy z liczbami i danymi finansowymi publikowanymi przez przedsiębiorstwa.