I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie

Szczegóły raportu “„I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie”

  • Zarabiaj na giełdzie, inwestując minimum swojego cennego czasu -> Idealna strategia dla profesjonalistów, początkujących lub osób, które nie tradują na pełen etat.
  • Wystarczy 10 minut dziennie! Profesjonalny trader giełdowy Michael Sturm zdradza idealne momenty na wejście i wyjście, czyli kiedy należy otworzyć transakcję, a kiedy trzeba ją koniecznie zamknąć!
  • Przejrzyste zasady wejścia: gotowa strategia, dzięki której wystarczy jeden klik, by zacząć liczyć zyski
  • Instrukcje krok po kroku: Michael Sturm pokaże Ci, jak korzystać z programu do analizy wykresów (uwaga, ustawienia te znają tylko profesjonaliści), by móc zobaczyć na ekranie, gdy na rynku pojawią się najbardziej dochodowe transakcje.

I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportCo musisz wiedzieć o raporcie „I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie”?

Drogi Czytelniku,

zapewne wiesz, że dzięki day-tradingowi można zbić fortunę. Problem polega na tym, że trzeba spędzić cały dzień przed komputerem i śledzić kursy. A poza tym, nie każdy trader giełdowy odnosi sukcesy, prawda? Wielu z nich nic nie  zarabia a na dłuższą metę wielu traci.

Będzie Ci towarzyszył Michael Sturm – profesjonalny trader giełdowy z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, który wprowadzi Cię w świat giełdy.

Z raportu specjalnego „I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie” dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas day-tradingu. Nie znajdziesz w nim gotowych rekomendacji kupna i sprzedaży, które bezmyślnie bedziesz powielać. Nie! Wyłącznie dla Ciebie Michael Sturm przygotował skuteczny system tradingowy, który możesz otrzymać za darmo. Z łatwością go zrozumiesz i natychmiast wdrożysz!

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że potrzebujesz zaledwie 10 minut dziennie, by zastosować strategię Michaela Sturma! To system idealny – zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących.

Jeśli chcesz szybko znacznie pomnożyć swój kapitał, nie rezygnując z życia zawodowego czy rodzinnego, raport specjalny „I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie” jest właśnie dla Ciebie.

Nie wahaj się i pobierz go teraz – raport dostępny jest wyłącznie na tej stronie.

I Ty możesz zarabiać na giełdowym tradingu – wystarczy 10 minut dziennie

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKilka słów o ekspercie

Michael Sturm, główny analityk i profesjonalny trader giełdowy

Michael Sturm wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar tradingu na giełdzie. Na Twój portfel pracuje jego pasja do rynków finansowych i ponad dwudziestoletnie doświadczenie giełdowe, którym dzieli się w swoich wydawnictwach dla inwestorów takich, jak „30% zysku”, czy „Trading w 5 minut”. Prezentowane tam niezwykle skuteczne i unikalne strategie inwestycyjne zawsze opierają się na słowach Michaela Sturma: „umysł i pewna ręka kluczem do sukcesu!” Kierując się tym mottem spędza on wiele czasu na dopieszczaniu przygotowywanych przez siebie transakcji i strategii. Szczególnie uwielbia tworzyć złożone strategie inwestycyjne oparte na instrumentach pochodnych.

Wyjątkowe strategie źródłem wyjątkowych wyników

Szczególną cechą jego strategii jest stosowanie tzw. „spadochronów”, które zabezpieczają zainwestowany kapitał w obie strony. Innymi słowy – w ramach takich transakcji zyskujesz niezależnie od tego, czy kurs instrumentu bazowego wzrośnie, czy też spadnie.