BEZPŁATNY RAPORT SPECJALNY:
“AKCJE WODOROWE”

Przyszłość motoryzacji to wodór, a nie prąd! Z raportu dowiesz się, które spółki będą napędzać nasz świat!

Szczegóły raportu „Akcje wodorowe”

  • Kołem napędowym przyszłości będzie wodór – te dwie spółki przyniosą Twojemu portfelowi ogromne korzyści!

  • Samochody elektryczne to pojazdy przyszłości? Nieprawda! Oto powody, dla których działalność Tesli jest ryzykowna – dowiedz się czemu spółce grozi bankructwo!

  • Czysta energia, duży zasięg i przystępna cena: dowiedz się, dlaczego to wodór będzie paliwem przyszłości!

  • Eksperci zwracali uwagę, że niemieckie marki przespały moment na elektromobilność – w rzeczywistości pracują już nad rewolucją wodorową. W raporcie znajdziesz więcej szczegółów na ten temat.

  • Chcesz skorzystać na megatrendzie wodorowym? Pobierz specjalny raport „Akcje wodorowe” i dowiedz się, jak zwiększyć zasobność portfela dzięki akcjom dwóch spółek.

„Akcje wodorowe”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportCo warto wiedzieć o raporcie „Akcje wodorowe”?

Elon Musk uchodzi za giełdową gwiazdę. Najpierw Paypal, teraz SpaceX i Tesla. Wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto. To genialny przedsiębiorca, niemalże o zdolnościach przewidywania nadchodzących mega-trendów. Nikt nie pomyślałby, że Elon Musk mógłby postawić na niewłaściwego konia. A jednak wiele świadczy, że tym razem się pomylił:

Samochody elektryczne są drogie, a ich zasięg jest bardzo ograniczony. Pełna infrastruktura umożliwiająca tankowanie energii elektrycznej kosztowałaby miliardy. Z kolei wodór jako paliwo przyszłości, wydaje się mieć kilka ważnych zalet. Jest to w 100% czysta energia, której zasięg jest znacznie większy niż w przypadku samochodów elektrycznych, a przystosowanie istniejących stacji paliw do tankowania wodoru nie wymagałoby dużych zmian i nie pochłonęłoby ogromnych kosztów.

Ze specjalnego raportu eksperta giełdowego Rolfa Morriena dowiesz się zatem, dlaczego to wodór, a nie energia elektryczna, będzie paliwem przyszłości i jakie 2 spółki mocno skorzystają na tym mega-trendzie. Dowiesz się również, dlaczego pozycja Tesli jest poważnie zagrożona i jakie plany poczynili główni niemieccy producenci samochodów, aby przygotować się na wykorzystywanie paliwa przyszłości.

„Akcje wodorowe”

Wprowadź adres e-mail i otrzymaj bezpłatny raport

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać również nasz bezpłatny Newsletter „Giełdowy Outperformer”.

Wydawca: Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny raportKilka słów o ekspercie

Rolf Morrien, główny analityk i ekspert giełdowy

Rolf Morrien, główny analityk i ekspert giełdowy

To, że zamiłowanie do finansów Rolf Morrien wyssał z mlekiem matki, okazało się bardzo wcześnie. W gimnazjum ojciec obudził w chłopcu zainteresowanie papierami wartościowymi, wyjaśnił mu prawa rządzące giełdą, i jeszcze w szkole średniej Rolf Morrien nabył swoje pierwsze akcje. Fakt, że inwestując na giełdzie musiał pogodzić się nie tylko z zyskami, ale i ze stratami, skłonił go do poszukiwania niezawodnej strategii inwestycyjnej.

Pogłębiona analiza fundamentalna jako podstawa sukcesu

Analiza fundamentalna była odpowiedzią, której szukał. Zresztą nie on jedyny – przecież Warren Buffet, prawdopodobnie najsłynniejszy inwestor na świecie, również korzysta z tej metody.

Pogłębiona i rzetelna interpretacja danych finansowych, publikowanych przez firmy szybko przyniosła pożądane rezultaty, zapewniając mu regularne, wysokie dochody. W połowie lat 90. Rolf Morrien postanowił całkowicie poświęcić się analizie akcji.

Rzetelna wiedza giełdowa w służbie inwestorów

Jako redaktor naczelny szeregu wydawnictw adresowanych do inwestorów giełdowych takich, jak „Depot-Optimierer”, „Power Depot”, „Das Beste aus 4 Welten” czy „Einsteiger-Depot” Rolf Morien ma ambicję, aby wspierać swoich czytelników w osiąganiu 2- i 3-cyfrowych zysków.

To, że robi to z powodzeniem od niemal 14 lat daje mu pewność, że i w przyszłości z sukcesem będzie kontynuował realizację tego celu.